Posjetitelji

DanasDanas5

Dječji odjel namijenjen je:

djeci predškolske dobi

pučkoškolcima

odraslima koji još uvijek pronalaze zanimljivosti koje posjeduje samo dječji odjel

svima koji imaju dobru volju postati dio velike obitelji ljubitelja knjiga

Dječja knjižnica kao otvorena kulturna ustanova koja odgaja buduće čitatelje , svojim sadržajima , aktivnostima i raznim oblicima rada koje nudi: zadovoljava potrebe djece i mladeži za igračkom, slikovnicom i knjigom za igrom, druženjem.

Svi članovi knjižnice sa članskom iskaznicom svaki dan mogu iskoristiti 30 minuta besplatnog pristupa internetu na dva računala.

Sve što nudi dječja knjižnica svojim sadržajima obogaćuje dječje spoznaje, omogućava im druženje s drugom djecom i odraslima.

Potrebu za slikovnicom ili knjigom koju dijete razvije u djetinjstvu razvit će se kasnije kod većine djece u pravu ljubav prema knjizi koja će mu pružiti izvor znanja, širiti maštu stvaralaštvo i spoznaje.

Produljenje roka posudbe je moguće osobno, telefonski i putem elektroničke pošte

e-adresa: